Pracuj dla Hendrickson Poland

Oferty pracy

LokalizacjaStanowiskoOpis
Toruń , PolskaMechanik Utrzymania Ruchu
Ściągnij
Toruń , PolskaTechnik Utrzymania Ruchu
Ściągnij
Toruń , PolskaSpecjalista ds. jakości w laboratorium
Ściągnij

Pracuj.pl

olx.pl


Praca w Hendrickson Poland

Dążymy do tego, by być preferowanym pracodawcą w regionie. Relacje opieramy na szacunku, partnerstwie, zrozumieniu i życzliwości oraz na wspieraniu indywidualnego rozwoju i wzmacnianiu więzi koleżeńskich. W tym celu odwołujemy się do naszych wartości, najlepszych standardów pracy oraz Kodeksu Postępowania Etycznego; badamy satysfakcję pracowników i doskonalimy obszary wzajemnej współpracy; aktywnie wspieramy rozwój pracowników poprzez ich udział w szkoleniach, tworzymy indywidualne plany rozwoju, wyjazdy na targi i wizyty studyjne do innych zakładów w Polsce i za granicę, współfinansujemy naukę na studiach wyższych.

Naszym pracownikom oferujemy program benefitów pozapłacowych:

program benefitów

Integrujemy się w trakcie balu karnawałowego, pikniku rodzinnego, spotkań świątecznych, zawodów wędkarskich, biegów drużynowych czy spływów kajakowych. 

Organizujemy praktyki dla studentów, tworząc takie warunki i zadania, by czas współpracy był korzystny dla obu stron. Nasi praktykanci od początku są traktowani jak część załogi, którym powierzane są odpowiedzialne zadania na miarę ich możliwości.


 

 

Fakty o Hendrickson Poland

Istniejemy od 1993 i obecnie jesteśmy częścią globalnego koncernu Hendrickson. Jesteśmy specjalistami od produkcji elementów złącznych do specjalnych zastosowań w motoryzacji i przez lata wypracowaliśmy pozycję największego w Europie dostawcy strzemion do mocowania resorów w pojazdach ciężkich i naczepach. A to oznacza, że 6 na 10 ciężarówek w Europie jeździ z naszymi strzemionami. Ponadto produkujemy elementy złączne dla innych branż tj. elektrownie wiatrowe, maszyny rolnicze. Obecnie zatrudniamy około 200 osób.

Dyrektywa o ochronie sygnalistów

Numer zewnętrznej i anonimowej infolinii to: 00-800-151-0316


Need Help? Call +43 (0) 3572 44011 - 0 or Contact Us